Учионица у природи

Вредно и сасвесно прикупљање лименки за рециклажу, током претходне школске године, омогућило је ученицима наше школе једнодневни излет у Сремске Карловце и  пешачење Стражиловом. Том приликом ученици су се упознали са лепотама и знаменитостима Сремских Карловаца – Патријаршија, Богословија, Карловачка Гимназија, еколошки центар Радуловачки, Дворска башта, стари храст, чесма „Четири лава“. Након обиласка Сремских Карловаца, уследио је одлазак на Стражилово.  Током шетње до планинског дома и споменика Бранку Радичевићу, ученици су  упознавали  флору и фауну нашег најстаријег националног парка Фрушке горе. За организацију излета и стручно вођство биле су задужене наставнице биологије Горана Лукић и Зорка Вукас.