ПОДРШКА ОД СТРАНЕ PRO BLEU ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЗА ШКОЛСКИ ПРОЈЕКАТ КОЈИ ПРОМОВИШЕ ПИСМЕНОСТ У ПОДРУЧЈУ ОКЕАНА И ВОДА“РАСТАО САМ ПОРЕД ДУНАВА“

Задовољство нам је да вас обавестимо о пројекту “ Растао сам поред Дунава” у сарадњи са ProBleu организацијом која је водећа карика у оквиру мисије Европске уније “Обновите наше океане и воде” која се фокусира на ревитализацију видених екосистема, укључујући мора, океане и слатке воде. Живимо поред Дунава, слушамо таласе, видимо и ценимо сваку боју велике реке и знамо шта свака нијанса значи. Наши ученици ће развити снажну иновативну писменост о океану и водама, постаће чувари воде, али и васпитачи својих вршњака и шире заједнице у активностима Мреже европских плавих школа (НЕБС).

Скенирајте QR код и пратите сва дешавања у склопу пројекта. Ту ћете наћи најновије информације, ажурирања и све релевантне детаље везане за пројекат. Ако имате било каквих питања или су вам потребне додатне информације, слободно се обратите нашем тиму.

Скенирај QR код