Кроз мобилност до искуства

Еразмус тим наше школе  „Браћа Груловић“, током новембра месеца, реализовао је седмодневну студијску посету основној школи  у Финској, у месту Руовеси у близини града Тампереа. Посета је саставни део пројекта „Учионица кроз четири годишња доба“ (Outdoor clasroom).  Форма Job shadowing пројекта подразумевала је стицање искуства праћењем рада наставника у свакодневним активностима рада у финској школи у учионици и ван ње. Школу у Финској посетили су: Борис Пашко, наставник геогафије, Сања Филиповић, шеф рачуноводства и Нада Џамић Шепа, директор школе. Стечено знање и искуство током наредног периода биће имплементирано и у рад у нашој школи. Како је ова мобилност била само дао пројекта, предстоји нам рад на изради примера добра праксе и осмишљавању и изради плана семинара на ову тему.а Груловић“, током новембра месеца, реализовао је седмодневну студијску посету основној школи  у Финској, у месту Руовеси у близини града Тампереа. Посета је саставни део пројекта „Учионица кроз четири годишња доба“ (Outdoor clasroom).  Форма Job shadowing пројекта подразумевала је стицање искуства праћењем рада наставника у свакодневним активностима рада у финској школи у учионици и ван ње. Школу у Финској посетили су: Борис Пашко, наставник геогафије, Сања Филиповић, шеф рачуноводства и Нада Џамић Шепа, директор школе. Стечено знање и искуство током наредног периода биће имплементирано и у рад у нашој школи. Како је ова мобилност била само дао пројекта, предстоји нам рад на изради примера добра праксе и осмишљавању и изради плана семинара на ову тему.