Упис првака 2020/21.

Поштовани родитељи,

Упис деце у први разред првог циклуса основног образовања почиње

у среду 01.04.2020.год.
Према Закону о систему образовања и васпитања у први разред се уписује свако дете које до почетка школске године има најмање шест и по,

а највише седам и погодина.
То значи да се школске 2020/2021. године уписују сва деца рођена од 1. марта 2013. године до краја фебруара 2014. године. Родитељи ове деце имају законску обавезу да упишу своје дете у први разред.

Обавезна процедура при упису:

Родитељу/другом законском заступнику деце стасале за упис у приви разред основне школе за школску 2020/21.г. од 01.04.2020.г. омогућено је да електронским путем искажу интересовање за упис детета у Основно школу “Браћа Груловић“ Бешка преко Портала еУправа.

Родитељи који су исказали интересовање за упис детета у први разред електронском поштом биће послата нотификација

о датуму уписа у основну школу.

На Порталу еУправа, по дефинисању датума уписа у новну школу, биће доступне услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање деце.

СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О УПИСУ У ОСНОВУ ШКОЛУ МОЖЕТЕ ДОБИТИ ДОСТАВЉАЊЕМ ПИТАЊА НА EMAIL АДРЕСУ:bracagrulovic.sekretar@gmail.com или на тел.бр.063/87-28-338 сваког радног дана у времену од 8 до 13 часова.