Прослава Светог Саве и дана школе

У ОШ „Браћа Груловић“ у Бешки, традиционално је прослављена школска слава Свети Сава, као и Дан школе. Ученици су, уз помоћ наставника, припремили пригодну приредбу, која је одржана у вишенаменској сали школе.

Приредбу су својим присуством увеличали драги гости и пријатељи наше школе. Међу публиком су се нашли многи садашњи и бивши ученици, колектив школе, пензионисани наставници и учитељи, родитељи ђака, уважено свештенство, председник скупштине општине Инђија, представници месне заједнице у својству овогодишњих кумова.

У припреми саме приредбе учествовало је више од седамдесет ученика виших разреда, усмерени радом својих наставника српског језика, музичке културе, ликовне културе, верске наставе и информатике.

Похваљени су најбољи ученици који су остварили изузетне резултатевредног рада.

Посебна част припала је наставници биологије, Горани Лукић, која је ове године награђена престижном Светосавском повељом на општинском нивоу.

Дан је био заокружен топлом атмосфером и пријатним дружењем, на задовољство свих присутних.