У сусрет Ускршњем празнику

Ученици II-1 разреда, са учитељицом  Раденом Лончар, у току наставе/учења на даљину, реализовали су ваннаставне активносту на тему  „Ускрс“.

Упутства која су добијали он лајн, ученицима су помагала у раду, и примењујући до сада стечена знања о биљкама и животињама, сами су проналазили идеје за повезивање и уобличавање различитих садржаја. Неопходно је истаћи и подршку коју су им пружали родитељи/укућани, тако да је ова весела радионица допринела квалитету проведеног време у кругу породице, током ванредне ситуације.

Ученици су показали изузетну жељу за радом, вештине, креативност и идеје приликом реализације ове ваннаставне активности, чији је циљ подстицање креативних способности, развијање ситне моторике, маште, размишљања и поступности у раду, подстицање самопоуздања и радост стварања. Продукте рада ученика можете поглеати у галерији.