УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ ОСВЕТЛАЛИ МАРАДИЧКУ ЈЕСЕН!

„ТРАДИЦИЈА, КРЕАТИВНОСТ И ЗАЈЕДНИШТВО“

У суботу 21. септембра екипа наше школе је учествовала на узбудљивом турниру у малом фудбалу који је окупио школе из општине Инђија.

На традиционалном турниру, који се одржава у оквиру манифестације „Марадичка јесен“ такмичило се осам екипа основаца инђијске општине. Овај догађај је привукао велики број публике, а спортска атмосфера је владала свуда.

Прво место је освојила екипа основаца из ОШ „Петар Кочић“ из Инђије, док је на другом месту ОШ „Јован Поповић“ такође из Инђије, наша школа је освојила треће место.

Након завршетка турнира организована је додела захвалница, медаља и пехара за најбоље екипе.

Овај турнир није само био прилика за спортско такмичење, већ и за спој ученика, наставника и родитеља у дружењу и размењивању искуства.
Марадичка јесен полако постаје традиција, чиме се отварају нове могућности за развој спорта у нашој општини.

Надамо се да ће следећи турнир привући још више учесника и публике, те да ће наши ученици наставити да се такмиче и уживају у фудбалу!