УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА 59. АТЛЕТСКИМ УЛИЧНИМ ТРАКАМА

У четвртак, 17. октобра, одржане су 59. Атлетске уличне трке у нашем граду, у којима је учествовало више од 500 ученика из основних и средњих школа. Ова значајна спортска манифестација, коју је организовао општински Савез спортова у част Дана ослобођења Општине Инђија, окупила је ученике из целе општине.

Ученици наше школе у пратњи Љиљане Симоновић, Радене Лончар, Биљане Ћосовић и Драгане Ракић, од првог до осмог разреда, активно су учествовали у тркама, трчећи на две стазе: 200 метара и 500 метара, у зависности од своје категорије. Атмосфера на тркама била је изузетно узбудљива, а наши ученици су показали велики ентузијазам и спортски дух.

На крају трка, најуспешнији такмичари добили су дипломе за своје изванредне резултате.

Списак ученика који су освојили дипломе:

• Лука Добић (3. разред) – 4. место на 500 метара
  • Марко Лазаревић (4. разред) – 1. место на 500 метара
  • Александар Бакиш (5. разред) – 3. место на 500 метара
  • Михајло Лазаревић (6. разред) – 2. место на 500 метара
  • Петар Кантар (7. разред) – 4. место на 500 метара
  • Наташа Тановић (8. разред)- 5. место на 500 метара

Честитамо свим учесницима на постигнутим резултатима и радујемо се новим спортским изазовима у будућности!