Уочи Новогодишњих празника, ученици ИВразреда основне школе „БраћаГруловић“ у Бешки заједно са својом учитељицом Драгицом Десанчић, одлучили су да обрадују своје, ученике нижих разреда, представом „Новогодишња прича“. У представи су вешто обједињени ликови из познатих бајки окупљени око Деда Мраза уз активно учешће публике. На бини су се смењивали: Црвенкапа, вук, ловац, Пепељуга, Снежана и патуљци уз пригодну сцену, веселу музику и кореографију. Велики допринос реализацији ове представе да ли су родитељи и колеге са својим креативним идејама. СЛИКЕ СА ПРЕДСТАВЕ можете погледати у Галерији слика.

Након успешне премијере у школи, која је одушевила све присутне ученике, родитље и колеге, са великим успехом представа је изведена и у Инђији у оквиру манифестације „Новогодишњи сокак“. Подршку својим другарима пружио је и оркестар „Фрулице“ наше школе уз стручно вођство наставнице музичке културе Валентине Боћан.

Ваша адреса: 52.87.176.39
Данас је 25.06.2019. године, 18:01:18 часова.