Историјска радионица „Од Куманова до Кајмакчалана“

Глумци Тихомир Арсић и Лепомир Ивковић, за ученике наше школе, одржали су у Дому културе у Бешки, интерактивну радионицу на историјске теме: Балкански ратови и Први светски рат. Кроз ефектни историјски времеплов, на веома јединствен начин, обрадили су и интегрисали области: историје, књижевности, науке, вере, традиције, језика, уметности и културе. Ученици су могли да чују о мање познатим детаљима из Првог светског рата и недаћама које су задесиле Србију. Била је ово прича о великим херојима и обичним војницима као што су: Драгутин Гавриловић, Момчило Гаврић, Милунка Савић...

Арсић је поручио ученицима да наставе да ходају стопама својих предака, да зло побеђују учењем страних језика, компјутерима, спортом, знањем и идејама.

Ваша адреса: 3.80.60.248
Данас је 18.02.2019. године, 00:00:18 часова.